cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseys
Kameriye nedir? Fiyatları ve Çeşitleri Nelerdir

Halk dilinde Kamelya olarak da lanse edilen, KameriyeÇardak, kameriye ya da kamelya, sıcak bölgelerde, tarla, bahçe, balkon v.b alanlarda serinlemek ve gölge de vakit geçirmek için amacıyla inşa edilen, üstü genelde örtülü bazen de sarmaşık bitkilerle kaplanan bir yapıdır.

Yapımı genelde Ahşap’dan yapılan; tüm bölmeleri kapalı ya da bir kapı ile giriş yapılabilen, duvar bölümlerinde oturma yerleri olan genelde yemek masası da monte edilip kullanılan bir araçtır.

Çardak; 14. yy’da çârtâk (dört kemer) sözcüğünden türkçeye geçmiştir. Kamelya ve Kameriye kelimeleri ise italyanca camarilla (küçük odacık, kamara) kavramından 19. yy’da türkçeye geçmiştir.

kamelya-hatay

AHŞAP KAMERİYELER

Sınırsız çeşitlerimiz ile Ahşap Kameriye (Kamelya, Çardak) konusunda siz değerli müşterilerimizin taleplerini ve isteklerini yerine getiriyoruz.

Dilerseniz; modellerimize bakarak bir ürün seçip, bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz; size özel tasarım ve boyut, ebatlarda hazırlatabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine ve köşesine dilediğiniz Kameriye ve Özel siparişlerinizi gönderiyoruz. Ahşap Kameriyeler hakkında daha detaylı bilgi, fiyat ve diğer talepleriniz için bizim ile iletişime geçin. Dilerseniz; “BİZ SİZİ ARAYALIM” butonunu kullanarak bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

AHŞAP ÜRÜNLERİMİZ

Kameriye Ahşap; Firmamız aynı zamanda diğer Ahşap ürünleri işlemlerinde de siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getiriyor.

Ahşap Evler, Kış Bahçeleri, Verandalar, Bekçi Kulübeleri, Çocuk Parkları ve Evleri, Saksılar, Pergolalar, Büfeler, Gazebolar, Banklar, Piknik Masaları, Köpek Kulübeleri, Tavuk Kümesleri, Deck, Küpeşteler, Çitler, Köprüler, Garajlar, Oyun Grupları ve Serender olmak üzere çeşitlerimiz ve sınırsız renk tasarımlarla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Ahşap Ürünlerimizden; dilediğinizi sipariş verebilir, dilerseniz sizlere özel projelerde tasarım, renk ve boyutlarda hazırlanabilir. Ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için dilerseniz bizi arayabilir yada “BİZ SİZİ ARAYALIM” seçeneğini kullanarak iletişim geçebilirsiniz.

TEKLİF ALIN

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM FORMUNU KULLANABİLİRSİNİZ


cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseys