Ahşap Köpek Kulübeleri

Ahşap köpek kulübeleri  ; Emprenye edilerek kurtlanma, böceklenme ve mavi-yeşil küflenmeye karşı dayanıklı hale getirilmiş, üzerine, zorlu hava koşullarına dayanıklılık sağlayan, istenilen renklerin yapılmasına imkân veren ithal dış cephe boya uygulaması yapılmış ithal çamdan yapılmaktadır.

Ahşap köpek kulübeleri ürün grubumuzda sevimli dostlarımız için birbirinden güzel sağlıklı istenilen ölçülerde yalıtımlı veya yalıtımsız kulübeler üretiyoruz. Dilerseniz bahçeli modellerimiz tel çitle çevrilip gün boyu rahat hareket etme imkânı sunmaktayız. Sayfamızdan veya bizi arayarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ahşap ikiz köpek kulübesi modelimiz de birden fazla köpek besleyen müşterilerimiz için tek bir çatı altında iki ayrı kulübe işlevini görebilecek arası ahşap bölme ile kapatılmış iki ayrı kapısı olan ön kısmı galvanizli tel çit ile çevrilmiştir. Orta ve iri büyüklükte ki köpekler için ideal bir kulübedir. Köpeğinize ait malzemeleri güvenli ve sağlıklı bir şekilde depolamak istiyorsanız, bu modelimiz sizin için idealdir. Ardiye, kulübe ve bahçe bölümlerinden oluşan ahşap köpek kulübeleri çok amaçlı ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır. Ardiye ve kulübe arası ahşap duvarla ayrılmıştır. Kulübeden telli alana geçiş için küçük kapı vardır. Pencerelerde Pleksi kullanılmıştır. Ahşap ikili köpek kulübesi modelimiz birden fazla köpeği olan müşterilerimiz için tek kulübede  iki ayrı kulübe işlevini görebilecek ara duvarı ahşap bölme  olan ön kısmında ki bahçe galvanizli tel çit ile çevrilmiştir. Böylece köpeğiniz gün boyu rahat hareket etme imkanı bulacaktır. Orta ve iri büyüklükte ki köpekler için ideal ölçülerdedir.

AHŞAP KÖPEK KULÜBELERİ

Sadık dostlarımız olan köpeklerimiz için tasarımını ve üretimini yaptığımız ahşap köpek kulübeleri, hem iç hem dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek özelliklere ve estetik görünüme sahiptir.

Ahşap Köpek Kulübeleri nin en büyük özelliği, köpeklerimizin diğer malzemelerden imal edilen kulübelere göre ahşap kulübelerimizde kalmayı çok sevmesidir.

 

KÖPEK KULÜBELERİMİZİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– Kullanılan ağaç 1. sınıf az udaklı çam ağacıdır.

– Çatı malzemeli kulübelerimizde 1. kalite shingle kullanılmaktadır.

– Kulübelerimizin sağlam üretim tekniği ve shingle çatılarımız, sert iklim şartlarında da köpeğinizin soğuktan etkilenmemesini sağlar.

– Kullandığımız çivi ve metaller paslanmaz galvanizli ürünlerdir. Bazı modellerimizde gövdeye monte metal halka aparatlar kullanılmıştır.

– Kulübeler rahatlıkla betona, çime veya toprağa konulabilir.

– Kulübelerimizde kullandığımız boya ürünleri, ahşap yapılarımızda kullandığımız su bazlı, zararlı solvent ve kurşun içermeyen, dayanıklı ürünler olduğundan, tüm dış mekan ürünlerimiz gibi köpek kulübelerimiz de köpeklerimizin sağlığına duyarlıdır. Ahşap Köpek kulübesi sadık dostlarınız köpeklerinizin sıcak bir eve kavuşmasının en kolay yoludur. Sizlere sunduğumuz birçok köpek kulübesi modelinden birini seçip köpeklerinizin de güzel bir yuvaya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Bunu yaparken isterseniz fiyat ve pratiklik bakımından en uygun köpek kulübesini seçebilir veya daha modern ve mekanlarınızla daha uyumlu olan diğer köpek kulübelerini de seçebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bir çok ahşap köpek kulübeleri modeli sayesinde evinizin veya işyerinizin bahçesiyle uyumlu olacak  köpek kulübelerinden birini seçebileceksiniz. Ayrıca ara sıra yapacağımız kampanyalarımızla da sizlere daha ekonomik ve pratik seçimler sunabileceğimiz köpek kulübesi modellerini de üretmeye çalışacağız.

Açılır tavan köpek kulübesi, her köpek için idealdir. Tavanın açılır olması özelliğiyle temizleme açısından ve yavru bakımı açısından kolaydır. İstediğiniz ölçüde sipariş verebilirsiniz. Fiyatlandırma ölçülere göre değişmektedir.

Standart Köpek Kulübesi, her köpek için idealdir. Açılır tavan özelliği bu modelde bulunmamaktadır. İstediğiniz ölçüde sipariş verebilirsiniz. Fiyatlandırma ölçülere göre değişmektedir. Yavrusu olan köpekler için idealdir. Açılır tavan özelliğiyle yavrularınızı kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz ölçüde sipariş verebilirsiniz. Fiyatlandırma ölçülere göre değişmektedir.

Eğer Köpeğimize dışarıda bakıyorsak ve bir köpek kulübesi ihtiyacı söz konusu ise onun büyüklüğünü ve ebadını göz önüne alarak, giriş kapısını ona göre ayarlayıp köpeğin içerde rahatça dönebileceği ve yatabileceği bir ortam oluşturmak gerekmektedir.

KÖPEK KULÜBESİ İMALATINI DÜŞÜNÜRKEN BİRÇOK MEKANLA UYUMLARINI GÖZÖNÜNDE BULUNDURARAK GERÇEKLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ.

Ahşap köpek kulübeleri sadık dostlarınızın sıcak bir ortama kavuşmasının en güzel yoludur. Sizlere sunduğumuz birçok köpek kulübesi modelinden birini seçerek onların da güzel bir yuvaya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Bunu yaparken isterseniz fiyat ve pratiklik bakımından en uygun köpek kulübesi modellerini seçebilir veya daha modern ve mekanlarınızda daha uyumlu olan diğer köpek kulübesi modellerinden de yararlanabilirsiniz. İsterseniz kendinizin modelleyebileceği, bahçenize veya istediğiniz bir alana daha uygun düşebileceğini düşündüğünüz köpek kulübesi modellerini de isteme ve yaptırtma imkanına sahip olabileceksiniz.

Sizlere sunduğumuz birçok köpek kulübesi modelleri sayesinde evinizin, villanızın veya işyerinizin bahçesiyle birebir uyum sağlayacak köpek kulübelerinden birini seçmekte kesinlikle zorlanmayacaksınız.  Ahşap köpek kulübeleri  öncelikle köpeğimize uygun bir seçim yapılır. Boyut ve tasarım belirlenir. Yapacağımız kulübenin materyali; duvar kısımları ahşap lambiri, çatı kısmında ise shigle kullanılır. Malzemeler projelendirildikten sonra tedarik süreci başlar.

Köpek kulübelerinde esas olarak dış mekanda dayanıklı olması ve hayvan sağlığına olumsuz etkilerinin olmaması gerekmektedir. Elde edilen malzemeler montajına başlanılır. Dış mekana dayanıklı ahşap boyaları ile korunarak kullanıma hazır hale getirilir.Tasarım yapılırken montajı ve sökümü basit olması ilerleyen süreçte sizlere fayda sağlayacaktır.

       

Mesaj Bırakın