Ahşap Kış Bahçeleri

Ahşap kış bahçeleri uygulamalarında; perakende ve toplu projelerde; tasarım, üretim ve montaj işleri hizmetleri vermekteyiz. Ahşap kış bahçeleri uygulamaları kışın kullanılan yapılar arasında yer alsa da hava şartlarına göre her mevsimde farklı kullanım olanağı sağlamaktadır. Etrafı sürgülü ve katlanabilir özelliğe sahip camlarla çevrili olan cam sistemlerinin genel adına kış bahçesi denilmektedir. Bu yapının ne gibi faydaları var diye düşünen müşterilerimize; Özellikle müstakil ev veya cafe, restaurant tarzı alanlarda da bahçelere monte edilen sistem ile daha fazla alandan faydalanmış olacaksınız. Her sektörün kendine özgü özellikleri olmasına rağmen fiyatlardaki aşırı farklılıklar gözlerden kaçmıyor. Özellikle camın farklı yapılarda kullanılarak herkes tarafından tercih edilmesindeki en büyük etkenler arasında; soğuk havalarda dışarıdan gelecek kirli ve soğuk havayı engellemesi, gürültü kirliliğini ortadan kaldırması, hırsızların sıklıkla balkonlardan girmesine özel kilit sistemi ile engel olması tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin arasındadır. Firmamız en uygun fiyat garantisi ile müşterilerine farklı tasarımlar dizayn ederek ahşap kış bahçeleri fiyatları konusunda yardımcı olmaktadır.

Firmamızdan Ahşap Kış Bahçeleri fiyatlarını size özel tasarımlar ile hemen öğrenebilirsiniz. Etrafı özel olarak katlanabilir camlarla örtülmüş kışın soğuğunda sıcacık ortamda arkadaşlarınızla sohbet etmenin ayrıcalığını yaşamaya hazırmısınız ? Uzmanlar grup olarak en kaliteli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile cam balkon,teras kapatma ve kış bahçesi hizmetleri vermekteyiz. Türkiyenin birçok yerinde şubemizin ve alt bayilerimizin bulunmasıda firmamızın tercih edilmesinde en önemli nedenler arasında yer alıyor. Kış bahçesi yapısı ve yalıtım özelliği ile birçok mevsimde rahatça kullanılabilmektedir.Yeni yılda birçok referanslarımız ile müşterilerimize hizmet verirken bu sayfamızda kış bahçesi modellerimizi sunuyoruz.Kış bahçesinin kurulumu için titizlikle çalışan disiplin sahibi ehil firmalarındaki maliyetler sistemde kullanılacak olan malzemelere göre değişiklik gösterebilir. Sistem PVC nin ısı ve yalıtımı,alüminyumun estetik görüntüsü gibi üstün özelliklerini bir araya getirmiştir. PVC profiller dıştan alüminyum profiller ile komple giydirilmektedir. Ve böylece yüksek bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. Özel olarak geliştirilen makaslar ve çatı  bağlantı profilleri sayesinde eğilimli çatıların saçak kısmı ,çatı dikmeleri böylece  görünüş olarak daha bütünsel bir çözüm sunulmaktadır. Ayrıca pencereler, kapılar ve tercihe göre menfez türleri sizin seçiminize göre uygulanır. Bu da kış bahçesi sistemimizde maliyetimize yansımaktadır.

Ehil firmalarımızın size sunacağı bu hizmetin sayesinde soğuya dayanıklı bir şekilde yapılan kış bahçelerinizde rahatlıkla yaşamanıza devam edebilir bütün kışınızı sadece evinize kapanarak geçirmek zorunda kalmayabilirsiniz. Bunun için doğru bir adrestesiniz.Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Sistemi, sunduğu kolaylıklar ile doğal ortamları kapalı yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Sistem, PVC`nin ısı ve ses yalıtımı, alüminyumun estetik görüntüsü, çeliğin mukavemeti gibi üstün özelliklerini bir araya getirmiştir. Çelik kafes; içten PVC profiller, dıştan elektrostatik alüminyum profiller ile komple giydirilmekte ve böylece yüksek bir ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Sürme, katlanır devrilmeli sürme gibi her türlü açılıma uygun hareketli üniteleri ile komple bir sistemdir.

SİSTEMİN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

Ortadan geçen mahya kirişi, dıştan elektrostatik kaplamalı alüminyum profillerle giydirilmiştir. Özel olarak geliştirilen makaslar ve çatı bağlantı profilleri sayesinde 5° île 45° arası oluşturulabilen eğimli çatıların saçak kısmı, çatı dikmeleri, alüminyum yağmur deresi ile örtülmektedir. Böylece görünüş olarak daha bütünsel bir çözüm sunulmaktadır.  Eğimli çatı örtüsünde genellikle izolasyon camı, PVC ve alüminyum levha profilleri özel  EPDM kauçuk contalar ile bağlanmakta, ara boşluklarda muhtelif saydam malzemelerin kullanılması mümkün olmaktadır. Köşe bağlantılarında, dış köşelerde yağmur iniş borularının yerleştirilmiş olduğu bölüm, geniş bir alüminyum kapama profili ile kapatılmıştır. Pencereler, kapılar ve tercihe göre menfez türleri, her zaman kolonlar arasına yerleştirilebilir. 16-30 mm arası istenilen genişlikte (daha uzun emniyetli sıkma vidası ile 50 mn`ye kadar) çift cam kullanılabilir. Ses yalıtımı sınıfı 3`e kadar 2 ısı yalıtımı; DIN 4108`e göre K değeri 1,5 W/m K` dır.Alüminyum Kış Bahçesi Firmaları, Kış Bahçeleri İmalatı, Kışbahçesi, Bahçe Dekorasyonu, Alüminyum Bahçe Dekorasyon, Kis Bahcesi Üretimi, Kış Bahçesi Montajı, Kış Bahçe Sistemleri…

Ürün Çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz…

Uygulandığı alanları dört mevsim kullanılma standardı getiren, özellikle; kafe, otel, restorand gibi ticari alanların mimari ve dekorunda kullanılarak tercih sebebi olan Kış Bahçesi Çeşitleri, yeri müsait olan her ev ve villa için de rahatlıkla uygulanmaktadır.

Kış aylarında kapalı alanları sevmeyenler için doğa içerisine sizi bir fanus içerisinde götüren bu sistemler, özel tasarım ve dizaynı ile dinlenme, meditasyon ve terapi alanları yaratır.

Alüminyum, ahşap, cam malzemelerden imal edilen ve değişik beklentilere göre tasarlanan bu uygulamalar, tamamen müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda şekil alır ve belirli bir forma kavuşur.

Her ne kadar son yılların en çok tercih edilen malzemesi cam kaplamalı kış bahçeleri olsa da, alışkanlıklarından vazgeçemeyen ve klasik yöntemlerden hoşlananlar için ahşap kış bahçesi ve ahşap görünümlü kış bahçeleri de ilgi görmektedir.

Bütün Kış Bahçesi modellerini mükemmel şekilde uygulayan, Ağaç Görünümlü Kış Bahçesi Modelleri ve tasarımları ile zengin bir seçenek sunan firmamız ayrıca Ahşap Görünümlü Kış Bahçesi Fiyatları konusunda da sektöründeki firmalara oranla daha ekonomik ve çözüm odaklıdır.Mükemmel Isı İzolasyonu

Kırılmaya karşı dirençli  ….KIRILMAZ….

(camdan 200 kat, akrilik levhadan 6 kat daha fazla dirençli)

Tabiat şartlarına karşı mukavemet

Ateşe dayanıklı

%90 ‘a varan ışık geçirgenliği

-40,+115°C sıcaklıkları arasında çalışabilme imkanı

Ses izolasyonu

Yüzeyde su tutmama özelliği Görsellik açısından mekanların daha farklı ve renkli bir görünüme sahip olabilmesi için birçok mekanda kullanılan Ahşap malzeme sağlamlığı ve her alana uyumu ile birçok kişinin istekleri arasında bulunan ahşap kış bahçesi yağmur,kar veya su geçirmez özelliktedir.Alüminyum, ahşap, cam malzemelerden imal edilen ve değişik beklentilere göre tasarlanan uygulamaları tercih edenleri sayısı her geçen gün artmaktadır. Ağaç görünümüne sahip ahşap bahçe modellerimiz daha sağlam olmasına rağmen,fiyatları da diğer ürünlere oranla fazla olduğundan bu modelleri seçenlerde sınırlı sayıdadır. Cafe ve restaurant ortamlarını dizayn ederken sıklıkla ahşap malzemelerin kullanılması hem ortamın ışığa daha duyarlı ve daha sıcak tutmasında etkili bir sistemdir.

Ahşap malzemenin yararları

3 yıl garantili olan sistemleri 10 yıla kadar garanti kapsamı altına alabilirsiniz.

Mevsim farklılıklarında çatlamaz ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Bazı yapılarda gördüğünüz oyuk kısmı kış bahçelerinde asla bulunmaz.

Kalitesiz ağaçlardan üretilen ahşap malzemelerine oranla kullandığımız malzemeler TSE standartlarına uygundur.

İlerleyen yıllarda yıpranan ahşap kısmına vernik uyguladıktan sonra ilk günde olan görünümü yakalabilirsiniz.Ahşap malzeme yüzyılardır yer yapılarında sıklıkla kullanılmıştır.Evlerine parke yaptırmak yerine ahşap yaptırmayı tercih edenler memnuniyetini birçok tanıdıklarına anlatarak daha çok kişinin bu alana yönlenmesinde etkili olmuştur. Ahşap daha sonra aristokratların ve zenginlerin konutlarına girmiştir. Bir el sanatı olarak üretilip döşenen parkeler, teknolojideki gelişmelerle endüstriyel üretime geçildikten sonra daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ödeme konusunda da firmamızdan En uygun Ahşap kış bahçesi fiyatlarını talep edebilirsiniz. İlerde çıkabilecek sorunlar hiç bir şekilde müşterilerimizden ekstra ücret talep edilmeyecektir.

       

Mesaj Bırakın