Ahşap Ardiyeler

Ahşap ardiyeler  modeli için bahçenize uygun ölçü seçeneklerimiz de  bulunmaktadır.  Çift kanat açılır geniş ahşap kapısı ve önde-yanlarda geniş pencereleri ile bahçenizde şık bir görüntü katmak istiyorsanız size göre bir seçenek.

Sağlam ve uzun ömürlü emprenyeli ahşap karkas yapısı üzerine, yine emprenye edilmiş, birbirine geçmeli ahşap lambri uygulanarak duvar sistemi oluşturulmuş, koruyucu dekoratif ahşap boya uygulaması yapılmıştır.

Farklı shingle, renk seçenekleri de mevcuttur. Ahşap ardiyeler  depo ürün grubumuzda, ahşap ardiye ve depo ihtiyaçlarınız için pratik çözüm olabilecek farklı ölçü ve modelde bahçe kulübeleri hakkında teknik detay ve fiyat bilgileri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik size özel tasarım ve zengin model seçenekleriyle bahçelerinizin doğal güzelliğine uyum sağlayan ahşap ardiyeler ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Son derece kullanışlı ve korunaklı, bütün bahçe malzemelerinizi rahatlıkla saklayabileceğiniz ahşap ardiyeler  ile farkımızı yansıtmaktayız. Bahçenize ve evinize yakışacağından hiç tereddüt etmeyeceğimiz bu ürün sizlere asla ardiye hissi yaşatmayacaktır. Ahşap ardiyeler ile  hizmetinizdeyiz.

Son derece dekoratif ve kullanışlı bu ürünümüz olan ahşap ardiyeler  bahçe malzemeleriniz için vazgeçilmez bir konut özelliği gösterecektir. Yer sorunu olmadan tesis edilebilecek bu ürünümüz görüntüsü ile de sizleri memnun ederek haklı bir yer edinecek güzel bir tasarım. Ön cephesi tamamen cam olması sebebi ile alanınıza şıklık ve ferahlık sağlayacaktır.

Sade ama kullanışlı ahşap ardiyeler de  hizmetinize sunulur.   Geniş kapıları malzemelerinizi kolayca taşımak için size avantaj sağlayacaktır.  Zeminden yükseltilerek kurulmuş olan bu ahşap ardiyemiz bahçenize beton zemin gerektirmeyerek doğal  görünümü koruyarak hızlı ve pratik montaj kolaylığı sağlayacaktır. Son derece kullanışlı ve dekoratif görünümüyle ahşap depo ürünümüz bütün ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak üzere tasarlandı.

Fazla eşyalarınızı depolamak için kullanışlı ahşap bahçe kulübesi modelimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak ölçülerde üretilmiştir. Farklı ebatlarda da üretim yapılmaktadır. Kulübemiz tüm dış mekan hava şartlarına dayanıklı emprenyelenmiş ve fırınlanmış ithal çam malzemeden üretilmiştir.

Ahşabın doğallığı bahçe malzemelerinizin hizmetinde.  Sade bir tasarım ile ahşap ardiyeler sizler için tasarlanmaktadır.

Emprenye edilerek kurtlanma, böceklenme ve mavi-yeşil küflenmeye karşı dayanıklı hale getirilmiş, üzerine, zorlu hava koşullarına dayanıklılık sağlayan, istenilen renklerin yapılmasına imkân veren ithal dış cephe boya uygulaması yapılmış ithal Çam

Hem bahçenize renk ve doğal bir güzellik katsın, hem de içerisine bahçe eşyalarınızı koyabileceğiniz bir ardiye kulübe arıyorsanız bu kulübe tam size göre.

       

Mesaj Bırakın